in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Sprężarki i agregaty

Hermetyczne tłokowe Tecumseh

TECUMSEH

TECUMSEH EUROPE oferuje pełną gamę sprężarek hermetycznych i agregatów skraplających do chłodnictwa komercyjnego. Jako jedyny europejski producent dostarcza sprężarki hermetyczne w trzech technologiach: tłokowe, rotacyjne i scroll. Oferta produktowa z innowacyjnymi technologiami stawia firmę TECUMSEH na pozycji lidera w chłodnictwie komercyjnym.

Sprężarki hermetyczne tłokowe TECUMSEH znane są ze swojej trwałości oraz niezawodności. Na szczególną uwagę zasługuje typoszereg trzycylindrowych sprężarek AG, przeznaczony do komercyjnych instalacji chłodniczych i mroźniczych. Sprężarki te doskonale sprawdzają się w wymagających aplikacjach i trudnych warunkach (np. przy produkcji lodów z odtajaniem gorącymi gazami  i systemem „pull down”, w schładzarkach mleka). Sprężarki AG mogą być stosowane w układach o dużych wahaniach obciążenia cieplnego oraz pracować w zespołach wielosprężarkowych.

Nowością na rynku jest poprawiony typoszereg sprężarek AJ - AJ2. Nowa generacja sprężarek charakteryzuje się najwyższą w swojej klasie efektywnością, szerszą gamą modeli i mniejszymi wymiarami. Typoszereg AJ2 jest przygotowany na przyszłe rozwiązania z czynnikami HFO i HC jednocześnie obsługując obecne czynniki chłodnicze.

Sprężarki hermetyczne tłokowe firmy TECUMSEH o małej i średniej wydajności chłodniczej znajdują zastosowanie w typowych agregatach zasilających komercyjne instalacje chłodnicze (chłodnie, mroźnie) i instalacje klimatyzacyjne, a także w urządzeniach o dużej mocy pracujących na bazie agregatów wielosprężarkowych.

W szerokiej ofercie agregatów skraplających TECUMSEH znajdują się również agregaty SILENSYS w obudowie, w specjalnym wyciszonym wykonaniu – akustyka trzeciej generacji (redukcja hałasu o 50%). Agregaty SILENSYS idealnie nadają się do małych supermarketów, stacji benzynowych, piekarni, masarni, delikatesów, cukierni, lodziarni, winiarni, barów piwnych. W stosunku do standardowych agregatów umożliwiają oszczędności energetyczne od 5 do 20%.