in YT Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Kontakt

Kontakt

SCHIESSL POLSKA Sp. z o.o.
ul. Karczunkowska 46
02-871 Warszawa

tel. +48 22 750 42 90
tel. +48 22 750 42 94/95

mail: schiessl@schiessl.pl

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
XIV Wydz. Gospodarczy
KRS 0000125447, Regon 012356911
NIP 951-16-35-342
Kapitał zakładowy 800.000 zł
Nr rejestrowy BDO: 000000027

 

Sortowanie:

Województwo:
Miasto:

kontakt do oddziału schiessl.pl

Oddział Białystok

ul. Elewatorska 29
15-620 Białystok

tel. 85 651 52 20
bialystok@schiessl.pl
kontakt do oddziału schiessl.pl

Oddział Bydgoszcz

ul. Przemysłowa 8
85-758 Bydgoszcz

tel. 52 321 12 53
bydgoszcz@schiessl.pl
kontakt do oddziału schiessl.pl

Oddział Kraków

ul. Płk. Dąbka 13
30-732 Kraków

tel. 12 658 89 88
krakow@schiessl.pl
kontakt do oddziału schiessl.pl

Oddział Lublin

ul. Budowlana 16
20-469 Lublin

tel. 81 744 51 02
lublin@schiessl.pl
kontakt do oddziału schiessl.pl

Oddział Łódź

ul. Wieniawskiego 1/3
93-564 Łódź

tel. 42 686 20 95
lodz@schiessl.pl
kontakt do oddziału schiessl.pl

Oddział Poznań

ul. Olszynowa 49
62-081 Wysogotowo

tel. 61 285 68 26
poznan@schiessl.pl
kontakt do oddziału schiessl.pl

Oddział Rzeszów

ul. Żołnierzy 9 DP 8
35-083 Rzeszów

tel. 17 742 13 35
rzeszow@schiessl.pl
kontakt do oddziału schiessl.pl

Oddział Sopot

ul. Rzemieślnicza 9
81-855 Sopot

tel. 58 555 15 13
sopot@schiessl.pl
kontakt do oddziału schiessl.pl

Oddział Sosnowiec

ul. Kresowa 6
41-209 Sosnowiec

tel. 32 299 94 40
sosnowiec@schiessl.pl
kontakt do oddziału schiessl.pl

Oddział Szczecin

ul. Heyki 27C
70-631 Szczecin

tel. 91 462 49 59
szczecin@schiessl.pl
kontakt do oddziału schiessl.pl

Oddział Warszawa I

ul. Karczunkowska 46
02-871 Warszawa

tel. 22 750 42 90
warszawa@schiessl.pl
kontakt do oddziału schiessl.pl

Oddział Warszawa II

ul. Staniewicka 18
03-310 Warszawa

tel. 22 675 04 28
warszawa2@schiessl.pl
kontakt do oddziału schiessl.pl

Oddział Wrocław

ul. Grabiszyńska 233 H
53-234 Wrocław

tel. 71 332 31 11
wroclaw@schiessl.pl
kontakt do oddziału schiessl.pl

Magazyn Centralny

ul. Brodowska 54
63-000 Środa Wlkp.

tel. 61 285 55 81/82
wielkopolska@schiessl.pl

Dane osobowe i kontaktowe

Zapytanie

Pola oznaczone * są wymagane