in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Sprężarki i agregaty

Hermetyczne tłokowe Danfoss

DANFOSS

Szeroka gama solidnych hermetycznych sprężarek tłokowych opracowanych w oparciu o ponad 40-letnie doświadczenie firmy DANFOSS, dokładającej wszelkich starań, aby dostarczać energooszczędne, przyjazne dla środowiska i inteligentne urządzenia do zastosowań chłodniczych.

Sprężarki tłokowe DANFOSS przeznaczone są do urządzeń chłodniczych o niewielkich mocach, takich jak: chłodziarki, zamrażarki, szafy chłodnicze, schładzalniki mleka, witryny chłodnicze, kostkarki, osuszacze powietrza, pompy ciepła, maszyny do lodów.

Najbardziej rozpoznawalnymi sprężarkami firmy Danfoss są tzw. niebieskie „tłokówki” - sprężarki tłokowe Danfoss Maneurop:

  • seria MTZ - przeznaczona do pracy w średnim zakresie temperatur odparowania
  • seria NTZ - zaprojektowana do układów niskotemperaturowych
    (MTZ/NTZ wydajność w zakresie od 1 kW do 20 kW)
  • sprężarki tłokowe VTZ ze zmienną prędkością obrotową
    sprężarki z przetwornicą częstotliwości, o mocy od 3 - 48 kW, pozwalają uniknąć przewymiarowania i zbyt częstego włączania układów

Sprężarki tłokowe Danfoss stosowane są w agregatach skraplających, a w szczególności w agregatach chłodniczych produkcji Danfoss w obudowie: z rodziny Slim Pack oraz Optyma Plus.

Agregaty OptymaTM Slim Pack to nowe, opłacalne kosztowo agregaty skraplające wyposażone w skraplacz wykonany w nowej technologi - mikrokanałowy wymiennik ciepła. Firma Danfoss opracowała agregat Optyma™ Slim Pack, aby spełnić wszystkie potrzeby klientów w zastosowaniach średnio MBP i nisko temperaturowych LBP. Niezawodność, niewielkie wymiary i niski koszt sprawia, że agregaty Optyma™ Slim Pack stanowią optymalne rozwiązanie przeznaczone do układów chłodniczych. Dedykowane do użytku na zewnątrz budynków w komorach chłodniczych, fermentacyjnych i magazynach w różnego typu sklepach. Stanowią idealne rozwiązanie do minimarketów, restauracji, stacji benzynowych, piekarni, laboratoriów, kwiaciarni, tam gdy występuje potrzeba zastosowania estetycznego i kompaktowego urządzenia.
Pełny typoszereg obejmuje 24 modele do zastosowań chłodniczych i mroźniczych w 3 wielkościach obudowy.

Agregaty OptymaTM  to najszersza gama hermetycznych agregatów skraplających na rynku, ze sprężarkami tłokowymi, charakteryzująca się niskim zużyciem energii i niezawodnością.