in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Pompki do skroplin

Pompka do skroplin Refco

Refco Combi II

Pompka skroplin Combi II jest całkowicie nową konstrukcją przeznaczoną do montażu wewnątrz klimatyzatora. Dzięki fenomenalnym parametrom pompowania, wybór miejsca montażu jest praktycznie nieograniczony. Pompka wyposażona jest w wiele wyjątkowych funkcji jak choćby automatyczna rejestracja daty montażu, która jest początkiem dwuletniej gwarancji. Regulowana wydajność, aż do 42 l/h, pozwala na zastosowanie w pełnym zakresie klimatyzatorów, od małych urządzeń domowych do komercyjnych systemów multi-split dużej mocy. Wszystko to sprawia, że Combi spełnia wszelkie wymagania i pozwala uprościć magazynowanie do jednej pozycji na półce.

Podstawowe parametry

  • Tryb cichej pracy - 4 tryby pracy pozwalają dobrać wydajność do indywidualnych potrzeb. W najniższym trybie poziom hałasu wynosi mniej niż 19 dB!
  • Dioda diagnostyczna - opatentowany, dwukolorowy LED o wydłużonej żywotności potwierdza prawidłowy montaż i działanie pompki oraz ułatwia ewentualną diagnostykę w przyszłości.
  • Wbudowane oprogramowanie - Opatentowany dostęp za pomocą złącza micro-USB umożliwia serwisowi prześledzenie historii pracy urządzenia od momentu instalacji.
  • Cyfrowy sensor - poziom wody monitorowany jest przez unikalny czujnik elektroniczny, który w odróżnieniu od rozwiązań pływakowych, nie zawiera żadnych ruchomych elementów.
  • Uniwersalne zastosowanie - najszerszy zakres stosowania wśród pompek skroplin dostępnych na rynku, do montażu wewnątrz i na zewnątrz klimatyzatorów, od 1,75 kW do 35 kW mocy chłodniczej.
  • Wbudowane i wymienne zabezpieczenie - fabrycznie zainstalowany bezpiecznik 10 A (5 x 20 mm).