in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

HFC

R407H

NAZWA CHEMICZNA: mieszanina difluorometanu, pentafluoroetanu, 1,1,1, 2 tetrafluoroetanu

SKŁAD CHEMICZNY: 32,5% R32, 15% R125 i 52,5% R134a

Gaz skroplony pod ciśnieniem. W porównaniu do powszechnie obecnie stosowanego R404A posiada o 62% niższy wskaźnik GWP. Jego ciśnienie robocze jest zbliżone do R404A, dlatego można go z powodzeniem stosować do przezbrajania układów już pracujących na R404A jako rozwiązanie korzystne ekonomiczne, nie wymagające dużych modernizacji układu.  Ponieważ posiada lepszą wydajność i sprawność niż R404A stanowi doskonałą alternatywę dla tego czynnika zarówno w układach nisko jak i średnio-temperaturowych.

Przeznaczenie

Czynnik przeznaczony do każdego rodzaju komercyjnych instalacji chłodniczych, w tym niskotemperaturowych.  R407H jest idealnym zamiennikiem za R404A stosowanym w supermarketach. Mozna go stosować go jako zamiennik za R22 w nisko i średnio-temperaturowych handlowych urządzeniach chłodniczych takich jak zamrażarki i lady chłodnicze w supermarketach, witryny na napoje, agregaty chłodnicze w transporcie, urządzenia do wytwarzania lodu, ale jego zastosowanie wymaga wymiany oleju na POE, oraz wymiany i wyregulowania niektórych podzespołów w instalacji wg odpowiednich procedur..

Zamiennik za czynnik

R22, R404A, R507

Czynniki alternatywne

R404A, R507

Typ zalecanego oleju

POE

Wpływ na środowisko

Wskaźnik ODP:  0

 

Wskaźnik GWP: 1495

 

Własności fizyczne i termodynamiczne

Informacje dotyczące sprzedaży

Rodzaje opakowań:

Butle 12, 27 i 61 l poj. wodnej; przenośne zbiorniki tonowe; ISO-kontenery

Sposoby dostaw:

Odbiór własny lub z dostawą na miejsce - do ustalenia. Dystrybucja z centralnych stacji napełniania oraz z regionalnych stacji w oddziałach (Magazyn Centralny, Oddziały)

Karta charakterystyki:

Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Regulacje prawne

Kontakt

dzial.czynnikow@schiessl.pl