in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Chłodziwa

Protectogen L ECO

NAZWA: Protectogen® L ECO

Produkt firmy Clariant. Chłodziwo stosowane głównie w układach chłodniczych i grzewczych w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Skład oparty na bazie glikolu monopropylenowego. Zawiera dobrze zbilansowaną kombinację inhibitorów chroniącą przed korozją oraz zamarzaniem w instalacjach. Protectogen® L ECO jest substancją całkowicie nietoksyczną, nie zawiera azotynów, aminów, boranów, fosforanów i krzemianów. Nie zawiera również substancji kancerogennych, mutagennych oraz szkodliwie działających na rozrodczość CM. Protectogen® L ECO jest biodegradowalny i spełnia standardy zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego działania.

Przeznaczenie

Chłodziwo pośredniczące. Protectogen® L ECO wolno stosować wyłącznie po rozcieńczeniu wodą i wyłącznie w zamkniętych instalacjach, ponieważ kontakt z tlenem atmosferycznym ma negatywny wpływ na właściwości chłodziwa zabezpieczające instalację przed korozją. Z uwagi na nieszkodliwość polecany do stosowania w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.
 

Własności fizyczne i termodynamiczne

Informacje dotyczące sprzedaży

Rodzaje opakowań:

Pojemniki 20 l, beczki 200 l, cysterny. Na życzenie klienta dostępne inne opakowania oraz mieszaniny z wodą w proporcji odpowiadającej zamawianej temperaturze zamarzania.

Sposoby dostaw:

Odbiór własny lub z dostawą na miejsce - do ustalenia. Dystrybucja z centralnych stacji napełniania oraz z regionalnych stacji w oddziałach  (Oddziały)

Karta charakterystyki:

Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Kontakt

dzial.czynnikow@schiessl.pl