in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Certyfikowani Partnerzy

Certyfikowani Partnerzy

Lista certyfikowanych Partnerów w zakresie Instalacji i Serwisu systemów klimatyzacyjnych typu VRF Hisense.

 

Firma Miasto Województwo Telefon
Termo-Chłód Solec Kujawski kujawsko-pomorskie 728976813
Kamiński & Kulas s. c. Szczecin zachodniopomorskie 533900425
HVAC Services Marcin Miazga Warszawa mazowieckie 5030403392
Sukurs Sp. z o.o. Kraków małopolskie 606696616
Frank Fresh Sp. z o.o. Gliwice śląskie 609285233
STR Studio Paweł Ligas Chełmiec małopolskie 531924292
WERNER Sp. z o.o. Sp.K. Mosina wielkopolskie 601 349 600
REKO-Klima Jeziórko mazowieckie 667026511
Matpv System Mateusz Kotewicz Jastrzębie kujawsko-pomorskie 537913397
Instal Serwis Przemysław Pietrzak Warszawa mazowieckie 796797824
Mariusz Marek Dzok Lubomierz dolnośląskie 796485225
Wm-Group Sp. z o.o. Wrocław dolnośląskie 534201100
DSTECHNIK Tomasz Janowski Szczecin zachodniopomorskie +48882655117
Firma Instalacyjno-wentylacyjna Sebastian Jasiński Stare Jabłonki warmińsko-mazurskie 534115137
And -Bud Czajków wielkopolskie 607570598
ProEkoSystems Jakub Leśniak Jasionów podkarpackie 693333549
Kamil Paszczyk Ostrów mazowiecka mazowieckie 695737839
Aris Group Sp. z o.o. Konin wielkopolskie 504404329
PHU"PUCH" Wojciech Pietroń Poniatowa lubelskie 502220770
Elektroklima Robert Ruclak Pruszków mazowieckie 792800987
MODECON Katarzyna Ogrodnik Łoniów świętokrzyskie 510866300
DKM Kamil Doliński Białystok podlaskie 506743924
JANAS Michał Janasik Brzeziny łódzkie 602324714
Ekoklim Poznań wielkopolskie 792373691
Agnieszka Sokół - Sokółka Przytkowice małopolskie 530615757
PHU ELBACO SP. Z O.O. Przecław zachodniopomorskie 601793943
GTI24 Sp. z o.o. Lublin lubelskie 508310820
Dark Computers Dariusz Król Konstancin-Jeziorna mazowieckie 606916916
Klimspec Wrocław dolnośląskie 727655725
Synergy Sp. z o.o. Szczecin zachodniopomorskie 607664538
Klima Service Macaalik Bottrop (Stadtmitte) śląskie +48501687753
INSTAL Tomasz Stencel Syców dolnośląskie 505333099
Insystem Sp. zoo Sp Komandytowa Ostrów Wielkopolski wielkopolskie 691511351
Ekorefair Sp. Z o. o. Kalisz wielkopolskie 660667744
Budotom Lutynia dolnośląskie 533182465
Hanper Marek Sędkowski Łódź łódzkie 503803700
Technika Serwis Konrad Gałat Warszawa mazowieckie 509403043
Klimatyzacja Szczecin Sajmon Kulas Szczecin zachodniopomorskie 533900425
O.T.N. Serwis Luiza Chylinska Marki mazowieckie 600445858
HVAC Integracje Marcin Kabziński Borowa łódzkie 884813874
Promar Sp. z o.o. Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 660-793-819
Mera Technik sp z o.o. Warszawa mazowieckie 882174530
Cystel-Media Marek Moskwa Skierniewice łódzkie 601365369
Dan-Poltherm Sp. z o.o. Łęgowo pomorskie 603112812
Afron Klima Sp. z o.o. Sp. k. Wrocław dolnośląskie 605399644
Sławomir Kondej Kompleksowe systemy dla domu Wilga mazowieckie 606311300
PHU "KLIMA-ALEKS" Aleksander Nowak Piła wielkopolskie 663550141
Elbonet Tucholski, Senger Sp.j. Szubin kujawsko-pomorskie 784545123
F.H.U. Combo Sosnowiec śląskie 606332233
P.H.U. ALLTEL Piotr Bartoszuk Łosice mazowieckie 792980098
Electivus Ruda Śląska śląskie 534550121
Chłodnictwo Klimatyzacja Jarosław Kołaczewski Ciechanów mazowieckie 604376101
I-Klimat sp. z o.o. Warszwa mazowieckie 691222252
UNIWENTECH Małgorzata Maciejewska Kiernozia łódzkie 694311719
WARDO Dominika Mikołajczak Robakowo wielkopolskie 600603031
Cool System Sp. z o.o. Sp.k. Warszawa mazowieckie 577477597
MIG Import - Eksport Głowacki Sp.J. Białystok podlaskie 503662663
KS Klima Stefan Komornicki Nasielsk mazowieckie 604670820
Dom-service Jarosław Kopiec Gorzów Wielkopolski lubuskie 508088501
Klima Perfect Serwis Szamotuły wielkopolskie 501868830
R-Went Robert Nycz Tychy śląskie 516410890
LAQUALITE Łukasz Cybulski Trzcianka wielkopolskie 664295450
Dorbud-Instal Sp. J. Tychy śląskie 727416141
Klimawent Edwin Korytkowski i Katarzyna Korytkowska Sp. j . Katowice śląskie 515135210
Oventee Sp. z o.o. Warszawa mazowieckie 502598234
Wenturio Krystian Cecko Wieleń wielkopolskie 665037125
Aspekt Air Aleksandrów Łódzki łódzkie 604417060
El-chłód Kalisz wielkopolskie 504030996
Florczyk Serwis Malbork pomorskie 690639672
Firma Handlowo-Usługowa MGM Marek Maciejewski Wijewo wielkopolskie 591493867
Termika Sp. z o.o. Gdańsk pomorskie 666854099