in YT Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Automatyka chłodnicza

Zawory regulacyjne i odcinające Danfoss

DANFOSS

Zawory kulowe odcinające - GBC

Zawory kulowe odcinające GBC są obsługiwane ręcznie i dostosowane do przepływu czynnika w obie strony. Zawory kulowe znajdują zastosowanie w rurociągach cieczowych, ssawnych oraz gorących par w układach chłodniczych, mroźniczych i klimatyzacyjnych. Dwukierunkowe zawory kulowe odcinające GBC mogą być zaopatrzone w dodatkowe przyłącze pomiarowe. Zawór GBC został wyposażony w specjalny kołpak dający możliwość zaplombowania zaworu i w ten sposób chroniący go przed nieautoryzowanym dostępem.

Coolselector®2 - bezpłatna wersja do pobrania >>>

Coolselector®2 pomaga zoptymalizować zużycie energii i zwiększyć wydajność dowolnego układu HVACR. Umożliwia wykonywanie obiektywnych obliczeń w oparciu o panujące warunki pracy, takie jak wydajność chłodnicza, czynnik chłodniczy oraz temperatura parowania i skraplania.

Zawory regulacyjne Danfoss

Zawory regulacyjne Danfoss to urządzenia wykonawcze zaliczane do urządzeń automatyki chłodniczej, które stosuje się w automatyzacji procesów technologicznych. Zawory regulacyjne służą do regulacji ilości przepływającego czynnika, którego przepływem zarządza się przy pomocy zmiany przekroju otworu.

Zawory regulacyjne Danfoss znajdują zastosowanie w układach chłodniczych, mroźnych i klimatyzacyjnych. Wykorzystuje się je w instalacjach klimatyzacji przemysłowej, a także profesjonalnych systemach chłodniczych. Charakteryzują się wysoką sprawnością oraz odpornością na szkodliwe oddziaływanie stosowanych w systemach czynników chłodniczych, dzięki czemu gwarantują długą i bezawaryjną pracę.