in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Wymienniki

Wymienniki płytowe Swep

SWEP jest wiodącym na świecie producentem kompaktowych, lutowanych wymienników ciepła BrazedPlateHeatExchanger (BPHE). Oferuje bardzo zróżnicowaną gamę produktów najwyższej jakości o nowoczesnych, stale modyfikowanych rozwiązaniach konstrukcyjnych, zgodnie z najnowszą wiedzą techniczną i wymogami ochrony środowiska.

Przełomową nowością w dziedzinie wymiany ciepła, ostatnio wdrożoną przez SWEP jest Technologia AsyMatrix, która łączy w sobie jeszcze lepsze parametry przekazywana ciepła z bardzo niskimi stratami ciśnień. W efekcie technologia ta prowadzi do zredukowania wielkości wymiennika o 10-20% w stosunku do poprzedniej generacji.

Wymienniki BPHE SWEP są stosowane w przygotowania c.w.u., w chłodnictwie, klimatyzacji, w przemyśle oraz w instalacjach odzysku ciepła. SWEP oferuje szeroką gamę wymienników lutowanych zaprojektowanych specjalnie do zastosowania w chłodnictwie. Wymienniki ciepła SWEP świetnie sprawdzają się również w aplikacjach dla klimatyzacji, zapewniając wydajne dostarczanie wody chłodzącej do układów klimatyzacyjnych.