in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Wymienniki

Dry coolery Guentner

GÜNTNER

Dry coolery firmy GÜNTNER to przemyślane rozwiązania do chłodnictwa komercyjnego i przemysłowego. Dostępne są urządzenia w szerokim zakresie wydajności i o różnych poziomach głośności. W ofercie znajdują się specjalnie wyciszone jednostki dedykowane do montażu wewnątrz budynków, w strefach mieszkalnych i centrach miast. Dry coolery Güntner charakteryzują się dużymi wartościami wydajności przy małej powierzchni zabudowy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów reprezentujących różne branże marka Güntner oferuje dry coolery (skraplacze/chłodnice cieczy) o zróżnicowanej konstrukcji i parametrach pracy. W asortymencie znajdziemy rozwiązania typu Compact (Flat, Vertical, V-Shape), Vario (Flat, Vertical, V-Shape) i Application (Indoor-H, Indoor-V, SUB). To pozwala na jeszcze lepszy dobór produktów dla chłodnictwa komercyjnego. Wszystkie oferowane dry coolery Güntner odznaczają się wysoką wydajnością oraz bardzo dobrą relacją ceny do jakości. W zależności od wybranego modelu urządzenia są dostosowane do wszystkich nowych czynników chłodniczych lub dostępne w postaci skraplaczy chłodnic cieczy i chłodnic gazu.

Klientów zainteresowanych ofertą dry coolerów zachęcamy do szczegółowego zapoznania się ze informacjami producenta prezentowanymi w broszurach. W razie pytań lub wątpliwości służymy pomocą. Jesteśmy przekonani, że wybierając dry coolery Güntner sięgacie Państwo po jedne z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku – urządzenia odznaczające się wysoką sprawnością, niskimi kosztami eksploatacji oraz szerokim wachlarzem aplikacji w zastosowaniach komercyjnych.