Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Sprężarki i agregaty

Sprężarki i agregaty

Proponujemy sprężarki i agregaty renomowanych producentów o wydajnościach od kilkuset watów do kilkuset kilowatów. Nasza oferta obejmuje urządzenia hermetyczne Tecumseh, Embraco i Danfoss, sprężarki scroll i agregaty na tych sprężarkach (Emerson). Do większych instalacji polecamy agregaty półhermetyczne Bitzer i Bock oraz agregaty wielosprężarkowe Rivacold, indywidualnie konfigurowane w zależności od potrzeb klienta. Ofertę zamykają sprężarki śrubowe Bitzer.

Zapraszamy również do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami w chłodnictwie, urządzeniami przeznaczonymi do pracy z naturalnymi czynnikami, które nie niszczą warstwy ozonowej  i w odróżnieniu od obecnie stosowanych czynników chłodniczych HFC mają znikomy wpływ na globalne ocieplenie – URZĄDZENIA NA R744 i URZĄDZENIA NA R290.

W ramach nowoczesnych rozwiązań do zastosowań w chłodnictwie komercyjnym polecamy również agregaty chłodnicze do pętli wodnej serii SHS. Wykorzystanie systemu waterloop znacznie redukuje napełnienie instalacji tradycyjnym czynnikiem chłodniczym.