in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Sprężarki i agregaty

Sprężarki i agregaty

Sprężarki i agregaty skraplające stanowią wyznacznik sprawności instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom klientów oferujemy sprężarki i agregaty renomowanych producentów o wydajnościach od kilkuset watów do kilkuset kilowatów. Nasza oferta obejmuje urządzenia hermetyczne Tecumseh, Embraco i Danfoss, sprężarki scroll i oraz bazujące na nich agregaty Emerson. W przypadku większych instalacji proponujemy agregaty półhermetyczne Bitzer i Bock, a także agregaty wielosprężarkowe Rivacold, które konfigurowane są w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Naszą ofertę sprężarek i agregatów skraplających zamykają sprężarki śrubowe Bitzer.

Do pobrania:
SCHIESSL POLSKA Cennik CHŁODNICTWO 2022

EcoDesign

Zapraszamy również do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami w chłodnictwie, urządzeniami przeznaczonymi do pracy z naturalnymi czynnikami, które nie niszczą warstwy ozonowej  i w odróżnieniu od obecnie stosowanych czynników chłodniczych HFC mają znikomy wpływ na globalne ocieplenie. W ramach urządzeń przeznaczonych do pracy z naturalnymi czynnikami oferujemy sprężarki i agregaty skraplające - URZĄDZENIA NA R744 i URZĄDZENIA NA R290.

Nowoczesne rozwiązania dla chłodnictwa komercyjnego

W ramach innowacyjnych rozwiązań do zastosowań w chłodnictwie komercyjnym polecamy również agregaty chłodnicze do pętli wodnej serii SHS. Wykorzystanie systemu waterloop znacznie redukuje napełnienie instalacji tradycyjnym czynnikiem chłodniczym.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na sprężarki i agregaty skraplające, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnego urządzenia do Państwa potrzeb.