in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Splity

Aplikacja Hisense ConnectLife

Aplikacja Hisense ConnectLife. Nowa jakość w zdalnej obsłudze urządzeń Hisense.

Sterowanie za pośrednictwem aplikacji CL dostępne w klimatyzatorach z 2022 - Fresh Master :: Energy Pro :: Energy SE :: Apple Pie Pro :: Wings :: Mini Apple Pie

Jakie są korzyści z zarządzania wszystkimi urządzeniami domowymi za pomocą jednej platformy? Zobacz film >>>

Żyjemy w złotej erze technologii. Oprócz naszych smartfonów coraz więcej urządzeń, które używamy na co dzień, korzysta z zalet łączności sieciowej, dzięki czemu nasze życie staje się prostsze i łatwiejsze. W 2018 r. liczba podłączonych do sieci urządzeń na całym świecie wynosiła „jedynie” 22 miliardy i przewiduje się, że do 2030 r. liczba ta wzrośnie do ponad 50 miliardów. Inteligentne urządzenia domowe są już dostępne na rynku od dłuższego czasu, a inteligentne domy mają przynieść kolejny wielki boom technologiczny. Jednak wyzwaniem jest jak bezproblemowo zarządzać wszystkimi tymi urządzeniami i w pełni wykorzystywać ich możliwości. Posiadanie jednej, zintegrowanej platformy, która łączy wszystkie urządzenia domowe w jednym miejscu, sprawia, że zarządzanie i monitorowanie różnych domowych zajęć staje się dziecinnie proste. Przyjrzyjmy się niektórym korzyściom, jakie daje taka platforma Hisense ConnectLife do sterowania inteligentnym domem, nazywana również platformą smart living.

Podłącz wszystkie urządzenia do tego samego systemu

Pierwsza i najważniejsza zaleta korzystania ze zintegrowanej platformy do sterowania inteligentnym domem wynika z czysto pragmatycznych pobudek. Po prostu większość z nas nie lubi komplikować sobie życia i woli proste rozwiązania. W odniesieniu do zarządzania urządzeniami domowymi najprostszym rozwiązaniem jest podłączenie ich wszystkich do tej samej platformy dla inteligentnego domu, nawet jeśli urządzenia pochodzą od różnych producentów. ConnectLife, na przykład, jest platformą, która umożliwia łączenie ze sobą wszystkich inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego marek Hisense, Gorenje, ASKO i ATAG. Oznacza to, że do monitorowania inteligentnego domu możesz używać tylko jednej platformy smart living dostępnej z użyciem tylko jednej aplikacji mobilnej. Założeniem aplikacji ConnectLife jest stworzenie „więzi” jej użytkowników ze swoim domem, aby zapewnić użytkownikom zupełnie nowe możliwości w zakresie obsługi urządzeń domowych. Zapomnij o uciążliwym i czasochłonnym przełączaniu się między kolejnymi aplikacjami w celu zarządzania pracą różnych urządzeń domowych.

Korzystaj z telefonu komórkowego, aby mieć łatwy dostęp

  • Ponieważ dużo czasu spędzamy w podróży, w codziennych dojazdach, biegając od jednego zadania do drugiego, najlepszym sposobem zarządzania inteligentnym domem jest używanie aplikacji na telefon komórkowy.
  • Taką aplikacją jest właśnie ConnectLife, która pozwala na monitorowanie i sterowanie pracą urządzeń domowych z dowolnego miejsca.
  • Ustawiaj włączanie ogrzewania lub klimatyzowania domu na określoną porę dnia, włączaj pranie lub sprawdzaj jakie produkty masz w lodówki. A wszystko to na wyciągnięcie ręki, bez ruszania się z wygodnej kanapy.
  • Wyobraź sobie, że możesz włączyć piekarnik na kilka minut przed przyjściem do domu i mieć gotowy ciepły obiad. Albo sprawdzić w inteligentnym piekarniku, w którym piecze się pizza, ile jeszcze czasu potrzebuje, aby była gotowa.

Przydatne powiadomienia i sterowanie głosowe

  • Po podłączeniu do platformy smart living wszystkich urządzeń domowych zaczną one ze sobą współpracować, aby ułatwić Ci życie. Za pomocą aplikacji, możesz otrzymywać powiadomienia na swoje urządzenie mobilne, np. o zakończeniu prania lub że obiad jest gotowy.
  • Platformy dla inteligentnych domów umożliwiają także wyświetlanie powiadomień na ekranie telewizora, dzięki czemu na pewno nie przegapisz niczego, co dzieje się w Twoim domu. Kolejną funkcją, której nie można pominąć, jest sterowanie głosowe, co pozwoli Ci włączyć piekarnik, aby już się rozgrzewał, gdy będziesz jeszcze kroił warzywa na kolację.

Czuj się bezpiecznie, gdy jesteś z dala od domu

  • Olbrzymią zaletą korzystania z platform dla inteligentnych domów jest to, że możesz czuć się bezpiecznie i spokojnie nawet wtedy, gdy jesteś poza domem. Na pewno znasz to uczucie, gdy po wyjściu z domu zastanawiasz się, czy wyłączyłeś piekarnik lub czy nie zostawiłeś otwartych drzwi od lodówki. Dzięki aplikacji na telefon komórkowy możesz być spokojny.
  • Dzięki niej sprawdzisz, czy wszystkie urządzenia w domu są wyłączone i bezpieczne. Funkcja ta jest bardzo przydatna, gdy nie ma Cię w domu przez większą część dnia lub gdy wyjeżdżasz na wakacje.

Szybki dostęp do instrukcji obsługi, najczęściej zadawanych pytań oraz inspirujących treści

  • Co więcej, aplikacja ConnectLife, która jest już dostępna w sklepach Apple Store, Google Play, Huawei App Gallery oraz Amazon Appstore, udostępnia szczegółowe informacje o wszystkich Twoich urządzeniach AGD, w tym instrukcje obsługi, FAQ i inne inspirujące treści.
  • Już nie musisz szukać w sieci instrukcji obsługi, jeśli potrzebujesz informacji, np. o ustawianiu urządzenia, dzięki platformie smart living wszystko to masz na wyciągnięcie ręki.

Przyszłość inteligentnych domów i systemów łączności rysuje się w jasnych barwach. Dzięki korzystaniu ze zintegrowanej platformy smart living wykonywanie obowiązków domowych stanie się łatwe i proste, a Ty będziesz mieć więcej czasu na cieszenie się tym co dla Ciebie ważne.

 Aplikację Hisense ConnectLife można pobrać w sklepie Google lub Appstore. Źródło https://en.connectlife.io/