in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Splity

Splity

Zadaniem nowoczesnej klimatyzacji jest zapewnienie komfortu cieplnego w pomieszczeniu, zarówno wówczas gdy klimatyzatory ścienne pracują w trybie chłodzenia, jak i grzania. Nowoczesne splity umożliwiają dodatkowo zachowanie równowagi pomiędzy temperaturą powietrza w pomieszczeniu a stopniem jej wilgotności. Nowoczesne klimatyzatory split posiadają funkcję oczyszczania powietrza, dzięki czemu powietrze, którym oddychamy jest wolne od kurzu, szkodliwych drobnoustrojów oraz innych zanieczyszczeń i cząsteczek zapachowych.

Elastyczność pracy i personalizacja - klimatyzacja LG, Hisense i Panasonic

Nowoczesne splity muszą spełniać rygorystyczne normy energetyczne i środowiskowe, co gwarantuje wysoką wydajność urządzeń, a dzięki zastosowaniu czynnika R32 o niskim współczynniku GWP, redukcję szkodliwego oddziaływania na środowisko naturalne. Splity mogą pracować w ramach indywidualnych programów/trybów pracy w cyklach dobowych i tygodniowych. Sterowanie w większości modeli odbywa się za pośrednictwem modułów WiFi co zwiększa możliwości ustawień indywidualnych programowanych zdalnie. Istnieje również możliwość integracji z systemem inteligentnego zarządzania obiektem, przy wykorzystaniu czujników ruchu, temperatury i wilgotności.

Klimatyzatory split - zastosowanie

Klimatyzatory inwerterowe split znajdują zastosowanie w wielu obiektach o zróżnicowanym przeznaczeniu. Sprawdzają się zarówno w przypadku mieszkań, budownictwie jednorodzinnym, a także w przypadku mniejszych sklepów oraz lokali gastronomicznych. Klimatyzatory ścienne o większej mocy doskonale wpisują się przestrzenie nowoczesnych biur, sal konferencyjnych oraz dużych lokali mieszkalnych. Uwadze klientów poszukujących funkcjonalnych i eleganckich rozwiązań polecamy modele do zastosowań całorocznych (nawet w przypadku niskich temperatur zewnętrznych) oraz pracy ciągłej dedykowane do serwerowni.

W ofercie posiadamy klimatyzatory Hisense, Panasonic oraz LG.

Aplikacja Hisense 3D

Wybór klimatyzatora nigdy nie było taki prosty! Schiessl Polska jako generalny dystrybutor klimatyzacji Hisense na ryku polskim prezentuje aplikację AR przeznaczoną dla klientów oraz firm instalatorskich. Aplikacja „Hisense 3D” pozwoli Ci wykonać wizualizację klimatyzatorów marki Hisense w Twoim domu lub biurze zanim dokonasz zakupu.
>>> Marker do pobrania wesja 1  >>> Marker do pobrania wersja 2