in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Promocje

Promocja Hisense Fresh Sound Master

Przy zakupie klimatyzatora Fresh Master otrzymasz soundbar Hisense HS205 gratis!

Warunki promocji

Promocją objęte klimatyzatory marki Hisense serii Free Match, które zostały zakupione i zapłacone na podstawie faktury VAT w okresie od 03.10. do 30.12.2022 r. Każdy egzemplarz klimatyzatora tej serii zakupiony w okresie promocji premiowany jest 1 nagrodą.

Uczestnikowi promocji przysługuje nagroda:

  • Soundbar Hisense HS205 o wartości 299 PLN i mocy wyjściowej 60 W

Dane techniczne: >>> szczegółowe dane techniczne >>>>

  • Dzięki dwóm wbudowanym pełnozakresowym głośnikom o mocy 60 W i kompaktowej konstrukcji, Hisense Soundbar innowacyjnie ulepsza dźwięk z telewizora.
  • Hisense Soundbar może łączyć się z telewizorami za pomocą jednego kabla HDMI, a dodatkowo łączy się bezprzewodowo przez Bluetooth.
  • Możesz sterować obydwoma za pomocą jednego pilota. Z łatwością będziesz cieszyć się lepszym dźwiękiem telewizora w ciągu kilku sekund.
  • Soundbar Hisense zawiera technologię Bluetooth, co zapewnia łatwe bezprzewodowe połączenie z urządzeniami inteligentnymi. Ciesz się muzyką ze smartfona, tabletu lub laptopa.
  • Zgodnie z różnymi wymaganiami dźwiękowymi w różnych scenach zaprojektowaliśmy wiele ulepszeń dźwięku. Teraz masz w ofercie takie tryby jak: filmowy, muzyczny czy tryb wiadomości.

Promocja trwa od 02.11. do 30.12.2022 r. lub do wyczerpania zapasów.

Szczegóły promocji dostępne w oddziałach Schiessl Polska.

Do pobrania: