in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Pompy ciepła Hi-Therma

Pompy ciepła Hi-Therma

System pompy ciepła Hisense Hi-Therma to przełomowy, energooszczędny system do chłodzenia, ogrzewania i wytwarzania ciepłej wody użytkowej, który zapewnia wyjątkowa wydajność nawet przy ekstremalnych temperaturach zewnętrznych. Hi-Therma oferuje najlepsze i wydajne rozwiązanie do ogrzewania domu i zaopatrzenia w ciepłą wodę. Posiada najwyższą klasę energetyczną A+++ w warunkach wody o niskiej temperaturze i A++ w warunkach wody o średniej temperaturze, co zapewnia oszczędności na rachunkach za energię, zmniejszenie zużycia energii elektrycznej i wpływu na środowisko.

Nagroda reddot

Jednostka wewnętrzna z serii Hi-Therma otrzymała prestiżową nagrodę reddot - Oscary Wzornictwa.

Certyfikat KEYMARK

Certyfikat KEYMARK to dobrowolny, niezależny europejski znak certyfikacji (certyfikat ISO typu 5) dla wszystkich pomp ciepła i podgrzewaczy wody (zgodnie z Ekoprojektem, Rozporządzeniem UE 813/2013 i 814/2013).

Hi-Therma Designer - program doborowy >>> pobierz >>>

Hi-Therma Designer to specjalistyczny program do doboru pomp ciepła Hisense ATW, umożliwiający dokładny i szybki wybór modelu do projektów. Jest to narzędzie online zapewniające szybki i łatwy dostęp, w pełni kompatybilne z komputerem, tabletem i smartfonem. Użytkownik może otwierać i edytować projekt w dowolnym czasie i miejscu.