in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Oferta specjalna

BEZPIECZEŃSTWO I OCHRONA ZDROWIA - Generator HI-NANO

Hi-Nano to unikalna i innowacyjna technologia oczyszczania powietrza skutecznie hamująca aktywność bakterii i wirusów w pomieszczeniu opracowana przez firmę Hisense Technologia została została zastosowana w najnowszych klimatyzatorzach ściennych. Francuskie laboratorium badawcze Texcell*, będące międzynarodową organizacją specjalizującą się w badaniach wirusologicznych potwierdziło, że jonizator HI-NANO zapewnia skuteczność neutralizacji koronawirusa (SARS-CoV-2) na poziomie 93,54% w ciągu zaledwie dwóch godzin.

Jak działa jonizator Hi-Nano?

Jonizator Hi-Nano wytwarza i uwalnia do powietrza niezwykle wysokie stężenie jonów dodatnich i ujemnych. W porównaniu do typowych jonizatorów, które generują 0,4 ~ 0,6 miliona jonów na cm3, Hi-Nano wytwarza nawet 1 milion jonów na cm3. Wysokie stężenie wytwarzanych jonów eliminuje ponad 99% aktywnych wirusów H1N1 (wirusów grypy) w ciągu 2 godzin. Ilość wytwarzanego ozonu jest o połowę mniejsza w porównaniu do zwykłego jonizatora plazmowego (0,007 mg/m3) i nieszkodliwa dla środowiska. Jony te mają działanie silnie utleniające i wysoce reaktywne. Po przyczepieniu się do powierzchni bakterii lub wirusów, powodują ich neutralizację, i ostatecznie przekształcają je w nieszkodliwe cząsteczki wody. Do zapewnienia czystego i zdrowego powietrza w domu przyczyniają się również antybakteryjne lamele w wymienniku ciepła klimatyzatora. W jaki sposób? Powłoka z nanocząsteczkami srebra na lamelach wymienników skutecznie hamuje rozwój gronkowca złocistego, pałeczek okrężnicy i pleśni, gwarantując Tobie i Twojej rodzinie najlepszą ochronę i wysoką jakość powietrza.

Gdzie zastosowano jonizator Hi-Nano?

W generator Hi Nano zostały wyposażone klimatyzatory serii Fresh Master, Energy SE, Apple Pie Pro i Energy Pro zaliczane do klasy PREMIUM. Klimatyzatory tych serii charakteryzują się najwyższą, dostępną klasą energetyczną A+++ zarówno w trybie chłodzenia jak i ogrzewania, a ekstremalnie niskie temperatury zewnętrzne nie stanowią dla nich problemu. Minimalna temperatura zewnętrzna przy której pracują bez zakłóceń w trybie ogrzewania wynosi -22oC.

Więcej na temat innowacyjnych seriach klimatyzatorów w naszej zakładce na www.schiessl.pl: oferta/klimatyzacja/splity

*Dane dotyczące działania jonizatora HI-NANO oparte są na próbkach testowanych przez TEXCELL i SGS w warunkach laboratoryjnych.