in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Narzędzia

Narzędzia

Do pobrania:
SCHIESSL POLSKA Cennik NARZĘDZIA 2023

AGP i Midan

Oferta obejmuje najwyższej jakości maszyny i narzędzia diamentowe, wiertła koronowe oraz tarcze diamentowe we wszystkich dostępnych rozmiarach.

CPS

Profesjonalne narzędzia serwisowe do klimatyzacji i chłodnictwa firmy CPS. Kompleksowa oferta na niezbędne wyposażenie techniczne każdego serwisanta i firmy z sektora HVAC.

Milwaukee

Bezprzewodowe narzędzia akumulatorowe heavy-duty, przenośne elektronarzędzia, narzędzia ręczne i akcesoria dla profesjonalnych użytkowników.

Testo

Profesjonalne przyrządy kontrolno-pomiarowe do diagnostyki i konserwacji instalacji klimatyzacyjnych i chłodniczych, zapewniające użytkownikowi szybką, efektywną i komfortową pracę podczas pomiarów. Kompleksowa oferta pozwala na dobór odpowiedniego urządzenia pomiarowego, które sprawdzi się w każdych warunkach, również w trudnodostępnych i ciasnych miejscach.

Rothenberger

Nowoczesne narzędzia do obróbki rur z miedzi dla instalatorów branży chłodniczej i klimatyzacyjnej, spełniające najwyższe standardy jakości i wymagania profesjonalistów.

Inne

Uzupełnienie kompleksowej oferty narzędzi chłodniczych produktami takich firm jak Wigam i Refco oraz innych producentów.

  • Narzędzia chłodnicze przeznaczone na czynnik R744 (CO2): oprawa manometrów, redukcja, wykrywacz nieszczelności
  • Przenośne, dwugazowe zestawy do lutowania i spawania
  • Zestawy do wykonywania prób szczelności: reduktor z butlą azotową