in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Multisplity

Multisplity

Wysoka sprawność dla chłodzenie i grzania

Systemy multisplit to urządzenia o mocy od 5 kW do 10 kW.  Do jednego agregatu zewnętrznego możemy podłączyć do czterech jednostek wewnętrznych (jednostki naścienne, jednostki kanałowe, jednostki przypodłogowo-podsufitowe, jednostki konsolowe), w różnej konfiguracji, o różnorodnej stylizacji i wielkości w różnych pomieszczeniach dla uzyskania odpowiedniego komfortu cieplnego. Każda jednostka wewnętrzna posiada oddzielną instalacje freonową do  agregatu zewnętrznego. Wysoka kultura pracy zespołów gwarantuje optymalną temperaturę w pomieszczeniach i niską emisję hałasu stwarzając idealne warunki do przebywania, odpoczynku czy pracy.

Systemy multisplit to idealne rozwiązanie dla kliku pomieszczeń biurowych, domków jednorodzinnych bądź apartamentów, czy małych obiektów gospodarczych. W swojej ofercie posiadamy systemy multisplit marki Hisense i Panasonic.

Multisplit - elastyczność pracy

Ze względu na swoją funkcjonalność systemy multisplit doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zależy nam na zapewnieniu zróżnicowanych warunków temperaturowych w poszczególnych pomieszczeniach w ramach jednego obiektu. Należy przy tym pamiętać, że w systemie multisplit w danym momencie wszystkie pracujące jednostki (w pomieszczeniach, w których nie ma takiej potrzeby jednostki działające w ramach systemu mogą być wyłączone) mogą pracować w tym samym trybie - grzania lub chłodzenia.

System multisplit - klimatyzacja dla wymagających – Hisense, Panasonic

Możliwość zintegrowania w ramach jednego systemu klimatyzacji jednostek o zróżnicowanej architekturze zewnętrznej daje szerokie możliwości projektowania instalacji domowych, komercyjnych. Dodatkową zaletą systemów jest wysoka wydajność i energooszczędność, dzięki czemu system klimatyzacji działający na czynniku R32 jest tani w eksploatacji i przyjazny dla środowiska naturalnego.