in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Materiały instalacyjne

Izolacje Armaflex

Izolacje Armaflex

Armaflex ACE to najlepiej rozpoznawalny na rynku polskim materiał izolacyjny do zastosowań w chłodnictwie i klimatyzacji. Przez lata obecności na rynku Armaflex ACE zdobył sobie uznanie zarówno wśród inwestorów jaki i wykonawców, którzy docenili oferowaną jakość, stałość parametrów oraz trwałość Armaflexu.

Armaflex ACE to izolacja na bazie kauczuku syntetycznego cechująca się wysoką odpornością na dyfuzję pary wodnej, niską przewodnością cieplną oraz wyjątkową elastycznością, umożliwiająca uzyskiwanie wysokiej jakości szczelnych połączeń klejonych. Ze względu na elastyczność izolację Armaflex można dopasować praktycznie do każdego kształtu izolowanego obiektu (rury, kształtki, zaworu, zbiornika, kanału wentylacyjnego).

Armaflex ACE Plus to izolacja posiadająca jeszcze lepsze parametry techniczne. Wyznacza nowe standardy, oferując sprawdzoną i potwierdzoną przez niezależne instytuty euroklasę ogniową i odpowiadające wymogom polskiego prawa właściwości izolacyjne. To elastyczna izolacja na bazie kauczuku syntetycznego, zabezpieczająca przed kondensacją pary wodnej na instalacjach klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych.

Armaflex ACE Plus znakowana jest znakiem CE, co oznacza, że spełnia wymogi Zharmonizowanej Europejskiej Normy Wyrobu Budowlanego PN-EN 14304:2009 i podlega ciągłej kontroli jakościowej deklarowanych parametrów oraz właściwości ogniowych, które potwierdzone są w wymaganym przez prawo Certyfikacie Stałości Właściwości Użytkowych Wyrobu.