in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Aktualności

Hisense oficjalnym partnerem FIFA Qatar 2022

Mistrzostwa Świata FIFA Qatar 2022™ to międzynarodowe święto piłki nożnej i ważna okazja dla marek do pokazania innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz zaoferowania widowiska w jeszcze lepszej jakości. Hisense napędza innowacje, oferując szereg rozwiązań dla coraz bardziej zróżnicowanych potrzeb konsumentów i stymulując rozwój branży.

Puchar Świata w Katarze odbędzie się w dniach 21 listopada - 18 grudnia 2022. Z tej okazji przygotujemy specjalne oferty, promocje i wyjątkowe eventy. Bądź na bieżąco i obserwuj nas na profilach social media oraz śledź aktualne informacje na www.

Już teraz zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o sponsorowaniu przez Hisense FIFA World Cup Qatar 2022™

Hisense, znana na całym świecie firma technologiczna, po raz kolejny nawiązała współpracę z Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej (FIFA), stając się oficjalnym sponsorem mistrzostw świata w piłce nożnej w Katarze - FIFA World Cup Qatar 2022™. Współpraca ta pozwoli tworzyć wyjątkowe więzi między kibicami z całego świata.

Dołączając do partnerów handlowych zbliżającego się mundialu, Hisense będzie uczestniczył w globalnym programie, który obejmuje zakres działań od umieszczania treści reklamowych na obiektach przez eksponowanie logo na różnych platformach, po ogólnoświatowe kampanie reklamowe. Współpraca z FIFA, która rozpoczęła się w roku 2017, pozwala także Hisense na zaprezentowanie swoim klientom stworzonej specjalnie z tej okazji oferty wideo na żądanie z wykorzystaniem treści z poprzednich edycji mistrzostw, dostępnej przy użyciu zintegrowanej platformy VIDAA dla telewizorów typu smart.

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie FIFA.com >>>

Źródło: Hisense Corporation, https://global.hisense.com/, 06.05.2021 r.