Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Aktualności

Cennik Chłodnictwo 2019/2020 już dostępny!

Rozpocznij nowy sezon chłodniczy z naszym aktualnym cennikiem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym cennikiem produktów chłodniczych. Kolejna edycja uwzględnia zwiększające się zapotrzebowanie rynku chłodniczego na rozwiązania przyjazne dla środowiska, charakteryzujące się wyższą efektywnością energetyczną i niższymi kosztami eksploatacji. Dlatego poszerzyliśmy w cenniku ofertę urządzeń na czynniki naturalne. Obok znanych już z poprzedniej wersji agregatów chłodniczych CO2NNext firmy RIVACOLD, umieściliśmy transkrytyczne zestawy SPLIT CO2NNext, gotowe do zainstalowania układy pracujące na dwutlenku węgla. Nowością są również agregaty chłodnicze serii SHS wykorzystujące system waterloop ze skraplaczami wodnymi. Agregaty Water Loop są cenione w chłodnictwie komercyjnym, z uwagi na możliwość znacznej redukcji napełnienia układu syntetycznym czynnikiem chłodniczym, zmniejszone do 25% zużycie energii oraz większą elastyczność w porównaniu z tradycyjnymi instalacjami.

Kolejną nowością w cenniku są chłodnice powietrza firmy Guentner serii SLIM Compact przeznaczone do małych chłodni oraz serii CUBIC Compact stanowiące uniwersalne rozwiązanie w chłodnictwie komercyjnym. Program cennikowy został także powiększony o skraplacze Guentnera FLAT Compact dostosowane do wszystkich nowych czynników chłodniczych.

Na koniec zapraszamy do zapoznania się z uzupełnioną gamą naszych produktów w zakresie automatyki chłodniczej o elementy nowego dostawcy, firmę Sanhua, wiodącego na świecie producenta komponentów dla branży HVAC&R.

Wersja elektroniczna cennika podzielona na na grupy produktowe dostępna jest w zakładce >>> Chłodnictwo - Do pobrania >>>

Pełną wersję elektroniczną cennika w formacie pdf jako jeden plik można pobrać z naszej strony www po zalogowaniu do strefy klienta. Ścieżka do pobrania pliku: Strona główna ->  Strefa logowania ->  Chłodnictwo ->  Cenniki