in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Wymienniki

Skraplacze i dry coolery Kelvion Küba

KELVION KÜBA – skraplacze

Marka KELVION kontynuator tradycji, kompetencji  i doświadczenia GEA KÜBA  to ekspert w dziedzinie wymiany ciepła. KELVION oferuje szeroką gamę skraplaczy o różnym poziomie natężenia hałasu i mocy tzw. seria „RED LINE”.

Nowością jest chłodzony powietrzem skraplacz Küba RF-SJ o konstrukcji modułowej. Został zaprojektowany jako uzupełnienie zakresu wydajności pomiędzy serią skraplaczy MS, a dużymi skraplaczami do celów przemysłowych RF. Wykorzystuje zalety obu serii jak wyprofilowane  płyty boczne, uniwersalne stopki.

 

KELVION KÜBA – dry coolers

Dry coolers firmy KELVION KÜBA to wysokosprawne chłodnice wentylatorowe przeznaczone do układów hydraulicznych, generatorów, pieców indukcyjnych, wtryskarek, instalacji solarnych, agregatów wody lodowej oraz do chłodzenia wody technologicznej (lub roztworu wody z glikolem) w układach chłodzenia maszyn.

Dry coolers  KÜBA  - seria „RED LINE” charakteryzują się nowoczesną konstrukcję, wysoką wydajnością wynikającą z zastosowania miedziano-aluminiowych wymienników ciepła oraz dobrą ochroną antykorozyjną dzięki zastosowaniu blach ocynkowanych z opcją malowania proszkowego. Dla środowisk bardziej korozyjnych możliwe jest pokrycie epoksydowe lamelek aluminiowych lub z dodatkiem magnezu, również do pracy w środowisku morskim przewidziane jest specjalne zabezpieczenie.

Praca w układach zamkniętych z wykorzystaniem chłodnic wentylatorowych pozwala uniknąć problemów, które stwarzają otwarte układy chłodzenia wody - wieże chłodnicze, w tym problemów z korozją, bakteriami i zanieczyszczeniem wody.