in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Wymienniki

Chłodnice Thermokey

THERMOKEY

Marka Thermokey jest znana z wysokiej jakości oferowanych produktów oraz indywidualnego podejścia do klientów. Oferta Thermokey zawiera kilka rodzin chłodnic powietrza.

Chłodnice FRUIT COOLER (FC) z wentylatorami nadmuchowymi są dedykowane do komór chłodniczych przeznaczonych do przechowywania warzyw i owoców. Chłodnice tego typu pracują w aplikacjach z niską ΔT (poniżej 6K), dzięki czemu nie dochodzi do wysuszenia towaru. Obudowa chłodnic serii FC jest wykonana ze stali ocynkowanej, lakierowanej proszkowo.

Komercyjne chłodnice powietrza LIGHT-CUBIC dedykowane do wysoko- (seria PH) i średniotemperaturowych (seria PM) komór chłodniczych, w których przechowywane są świeże lub mrożone produkty spożywcze. Blok lamelowy komercyjnych chłodnic powietrza jest produkowany w oparciu o geometrię zaprojektowaną specjalnie pod kątem chłodnictwa. Podstawą są wytłaczane aluminiowe lamele o wysokiej efektywności oraz wewnętrznie żłobkowane rurki miedziane ½”.

Obudowa chłodnic komercyjnych jest wykonana ze stali ocynkowanej lakierowanej proszkowo.

Przemysłowe chłodnice powietrza jedno- i dwustronne, mogą współpracować z dowolnym czynnikiem chłodniczym HFC. W zależności od przedziału temperatur, zastosowane w chłodnicach pakiety wymienników ciepła mają zróżnicowany odstęp pomiędzy lamelami (4.5 mm, 7 mm lub 11 mm). We wszystkich chłodnicach pakiety są zbudowane w oparciu o wewnętrznie żłobkowane rurki. Obudowa jest standardowo wykonana z aluminium.

Na specjalne zamówienie, istnieje możliwość dostarczenia urządzeń w obudowie ze stali nierdzewnej. Do wszystkich urządzeń są dostępne systemy odszraniania jako wyposażenie dodatkowe.

Rodzina urządzeń Blast Freezer Unit Coolers jest idealnym rozwiązaniem do wszystkich sektorów, w których konieczne jest szybkie zamrażanie żywności, na przykład w przemyśle mięsnym.