in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Wymienniki

Chłodnice Kelvion Küba

KELVION KÜBA

Marka KELVION kontynuator tradycji, kompetencji  i doświadczenia GEA KÜBA  to ekspert w dziedzinie wymiany ciepła. Chłodnice KELVION zapewniają klientom bezpieczeństwo procesu chłodniczego, efektywność energetyczną i innowacyjność. KELVION oferuje dwie kompleksowe gamy chłodnic powietrza do różnego rodzaju zastosowań: seria „GREEN LINE” oraz chłodnice serii „BLUE LINE”.

Chłodnice serii „GREEN LINE” przeznaczone są do standardowych zadań chłodniczych, towarów mniej wymagających jak wszelkiego rodzaju produkty opakowane. Najpopularniejszym typoszeregiem serii „GREEN LINE” jest Küba market SP. Chłodnice market SP doskonale sprawdzają się w supermarketach i magazynach oraz w komorach mroźniczych do przechowywania gotowych dań.

Na uwagę w zielonej serii zasługują także chłodnice Küba DP comfort, o wolniejszym przepływie powietrza i ekstremalnie cichej pracy. Sprawdzają się zwłaszcza w miejscach pracy ludzi, gdzie nie można zastosować standardowych rozwiązań klimatyzacyjnych oraz w miejscach sprzedaży delikatnych towarów.

Seria „BLUE LINE” to linia chłodnic przeznaczona do zapewnienia odpowiednich parametrów tzn. właściwej temperatury, wilgotności i prędkości powietrza w komorach chłodniczych przeznaczonych do przechowywania świeżych produktów takich jak owoce, warzywa, mięso, ryby, sery, pieczywo, kwiaty.

Jednym z najbardziej popularnych typoszeregów w tej serii jest Küba SG Commercial. Główne zalety chłodnic SG Commercial, znacznie podnoszące sprawność energetyczną i minimalizujące ususzkę produktów:

  • zintegrowana aerodynamika - wentylator z kierownicą powietrza
  • optymalna dla równomiernej wymiany ciepła konstrukcja wymiennika ciepła
  • zoptymalizowany system odtajania elektrycznego - dodatkowo możliwość odmrażania gorącym gazem lub glikolem
  • konstrukcja chłodnicy ułatwiająca montaż i utrzymanie czystości

Nowo powstały typoszereg SG Classic jest wzorowany na poprzednich, sprawdzonych chłodnicach SGBE,  instalowanych między innymi w komorach na jabłka. Nowe chłodnice są zgodne z wszystkimi prawnymi i technicznymi wymaganiami europejskimi, a posiadają identyczne wymiary bloku lamel i obudowy, zatem pasują do nowych i powtarzających się projektów.