in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Sprężarki i agregaty

Hermetyczne scroll Emerson

EMERSON

Sprężarki Copeland Scroll firmy EMERSON spełniają wymagania związane z większością zastosowań nisko-, średnio-, i wysokotemperaturowych. Stanowią optymalne rozwiązania w układach chłodniczych, zwłaszcza w zastosowaniach wymagających niewielkich wymiarów urządzeń, wysokiej efektywności energetycznej i niezawodności. Szeroko stosowane również w układach klimatyzacyjnych zapewniają jak najwyższą wydajność i maksymalny komfort użytkownikom poprzez poprawę jakości powietrza, zmniejszenie hałasu, kontrolę wilgotności i odpowiednio: chłodzenie lub ogrzewanie pomieszczeń. Możliwość łączenia pojedynczych sprężarek tej samej i różnej wielkości w zespoły tandem i trio zwiększa ich ogólną wydajność i poszerza znacznie zakres stosowania. Takie układy wielosprężarkowe to najłatwiejszy sposób zwiększenia elastyczności, maksymalnej wydajności chłodniczej, niezawodności i sezonowej efektywności systemu (ESEER).

Wyjątkowym rozwiązaniem, gdy niezbędna jest precyzja są Sprężarki Copeland Scroll Digital™ zapewniające ścisłą kontrolę temperatury. Zwiększają efektywność układu poprzez dopasowanie wydajności sprężarki do potrzeb związanych z ogrzewaniem lub chłodzeniem, przy możliwości ciągłej regulacji wydajności w zakresie 10–100%.

EMERSON oprócz agregatów skraplających w standardowym wykonaniu oferuje spiralne agregaty skraplające w obudowie Copeland EasyCool™. Agregaty EasyCool są tak zaprojektowane i wyposażone, aby zapewnić szybki i łatwy montaż oraz włączenie w istniejącą instalację.