in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Sprężarki i agregaty

Agregaty Rivacold na bazie sprężarek półhermetycznych

Agregaty RIVACOLD na bazie sprężarek półhermetycznych

Rivacold oferuje agregaty sprężarkowe oraz wielosprężarkowe oparte na dwóch lub trzech sprężarkach półhermetycznych Bitzer w wersji podstawowej BASIC oraz w wersjach z wyposażeniem dodatkowym i w obudowie. Zakres obejmuje wydajności od kilku do kilkuset kilowatów. Istnieje możliwość indywidualnej konfiguracji pod względem ilości sprężarek, zakresu lub stopni regulacji wydajności oraz wyposażenia w dodatkową automatykę.

Agregaty zespolone Rivacold mają zastosowanie m.in. w układach wielokomorowych takich jak: zakłady mięsne, hurtownie spożywcze, w procesach wychładzania i zamrażania, gdzie wymagane jest duże zapotrzebowanie wydajności chłodniczej oraz innych układach, gdzie konieczne jest dostarczenie dużej mocy i dostosowanie się do zmiennego obciążenia.

Agregaty chłodnicze Rivacold Split to urządzenia zaprojektowane z myślą o szybkim i łatwym montażu. Dzięki umieszczeniu w estetycznej i wytrzymałej obudowie sprężarki, skraplacza, elementów automatyki oraz skrzynki elektrycznej wszystkie elementy są chronione przed wpływem warunków atmosferycznych oraz dostępem przypadkowych osób. Dopasowana do każdego zestawu chłodnica zapewnia odpowiednią wydajność i dystrybucję powietrza.