in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Pompy ciepła Therma V

Pompy ciepła Therma V

Jako wiodący dostawca systemu HVAC, firma LG posiada w swojej ofercie szerokie portfolio urządzeń korzystających z energii odnawialnej. Pompa ciepła powietrze woda to krok w stronę poprawy jakości powietrza, a także sposób na uniezależnienie się od nieodnawialnych źródeł energii. To także sposób na duże oszczędności dla domu oraz obiektu użytkowego, jakie niesie za sobą korzystanie z własnego źródła ciepła. Przyszłość należy do odnawialnych źródeł energii, takich jak wiatr, woda i słońce, które zastąpią szkodliwe dla atmosfery piece na olej, gaz ziemny, węgiel czy drewno. Decydując się na pompy ciepła „powietrze-woda” Therma V, sprawiamy, że zupełnie zmienia się stosunek wykorzystywanej energii odnawialnej. Zastosowanie pomp ciepła wpływa na emisję dwutlenku węgla oraz innych wpływających na klimat substancji. Czynnik chłodniczy w pompach ciepła LG to również efekt prac nad rozwiązaniami optymalnymi dla środowiska. To wszystko razem sprawia, że pompy ciepła Therma V są wydajne, energooszczędne i przyjazne dla środowiska naturalnego.

Pompy ciepła serii Therma V dostępne są w wersjach Monoblock, Split, Split z zintegrowanym zbiornikiem CWU, Split wysokotemperaturowy. Jednostki LG Monoblock cechuje brak konieczności wykonywania instalacji rurowych czynnika chłodniczego, dzięki czemu są jeszcze łatwiejsze w instalacji. W systemie pompy ciepła Therma V Split jednostki wewnętrzna i zewnętrzna są odseparowane. Oba komponenty łączy czynnik chłodniczy. Therma V Split to pompa ciepła przeznaczona do ogrzewania, chłodzenia oraz produkcji ciepłej wody użytkowej. Pompy tej generacji i typu zachowują wysoką wydajność grzewczą nawet w niskiej temperaturze, co w połączeniu z szerokim zakresem działania oraz obniżonym poziomem hałasu daje jeszcze szersze możliwości aplikacji. Pompy ciepła Therma V Split dostępne są w wariantach ze zintegrowanym zbiornikiem oraz w wariancie wysokotemperaturowym. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą producenta.

LG Therma V Selector - program do oszacowania oszczędności >>> pobierz >>>
Wielu klientów przed wyborem pompy ciepła powietrze / woda zastanawia się, ile można zaoszczędzić na kosztach energii w porównaniu z konwencjonalnymi systemami grzewczymi i jak wybrać produkt o odpowiedniej wydajności do domu. LG THERMA V Selector umożliwia obliczanie rocznych kosztów energii i okresów zwrotu, a także wybór modelu poprzez zaawansowane symulacje za pomocą prostych wartości wejściowych.