in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Oferta specjalna

Przygotuj się na jesienne chłody z podgrzewaną odzieżą MILWAUKEE

Złóż zamówienie na wybrane modele odzieży podgrzewanej MILWAUKEE® oraz na zestaw M12 NRG-201 4933451900 (akumulator M12™ 2.0 AH + ładowarka C12C), a otrzymasz je w promocyjnych cenach!

Podgrzewane kurtki, kamizelki i bluzy Milwaukee są zaprojektowane tak, by sprostać niesprzyjającym warunkom pogodowym oraz zapewnić komfort podczas pracy.
Każdy element odzieży jest stworzony z wytrzymałych materiałów, odpornych na trudne, a nawet ekstremalne warunki pracy. Podgrzewana odzież Milwaukee jest odporna na pył i wiatr, a gdy ulegnie zanieczyszczeniu, może być wyprana i wysuszona bez narażenia elementów grzejących.
Technologia odzieży podgrzewanej MILWAUKEE® opiera się na wydajnych akumulatorach REDLITHIUM™, zapewniających do ośmiu godzin pracy. Każda podgrzewana kurtka i bluza MILWAUKEE® jest wyposażona w wiele stref grzewczych z włókna węglowego, dzięki czemu użytkownik odczuwa komfort niezależnie od kierunku wiatru.
Trzy opcje grzania zapewniają, że podgrzewane bluzy, kamizelki i kurtki MILWAUKEE® nie ulegną przegrzaniu w momencie, gdy wyjdzie słońce oraz będą grzały ponownie, gdy zapadnie ciemność.

Warunki promocji:

  • Promocja obowiązuje do 31.12.2022 lub do wyczerpania zapasów
  • O szczegóły promocji pytaj w Oddzialach Schiessl Polska
  • Modele odzieży dostępne w specjalnej ofercie promocyjnej zostały podane poniżej w ulotce do pobrania