in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Oferta specjalna

BEZPIECZEŃSTWO I OCHRONA ZDROWIA - Generator HI-NANO

Nowatorska, opracowana przez Hisense technologia HI-NANO, niezwykle skutecznie hamuje aktywność bakterii i wirusów w pomieszczeniu.  

W porównaniu do typowych jonizatorów, które generują 0,4 ~ 0,6 miliona jonów na cm3, HI-NANO wytwarza nawet 1 milion jonów na cm3. Wysokie stężenie wytwarzanych jonów eliminuje ponad 99% aktywnych wirusów H1N1 (wirusów grypy) w ciągu 2 godzin. Ilość wytwarzanego ozonu jest o połowę mniejsza w porównaniu do zwykłego jonizatora plazmowego (0,007 mg/m3) i nieszkodliwa dla środowiska. W laboratorium firmy Texcell we Francji potwierdzono, że Hi Nano może skutecznie zahamować rozwój nowego szczepu koronawirusa (SARS-CoV-2) o 93,54% w ciągu zaledwie 2 godzin.

W urządzenia Hi Nano zostały wyposażone klimatyzatory serii ENERGY PRO zaliczane do klasy PREMIUM. Klimatyzatory ENERGY PRO charakteryzują się najwyższą, dostępną klasą energetyczną A+++ zarówno w trybie chłodzenia jak i ogrzewania, a ekstremalnie niskie temperatury zewnętrzne nie stanowią dla nich problemu. Minimalna temperatura zewnętrzna przy której pracują bez zakłóceń w trybie ogrzewania wynosi -20oC.

Więcej na temat innowacyjnej serii klimatyzatorów ENERGY PRO w naszej zakładce na www.schiessl.pl: oferta/klimatyzacja/splity