in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Chłodziwa

Protectogen N ECO

NAZWA: Protectogen® N ECO

Produkt firmy Clariant. Uniwersalne chłodziwo pośredniczące na bazie glikolu monoetylenowego. Stosowany w chłodnictwie i instalacjach klimatyzacyjnych, w pompach ciepła, do podgrzewania wody, w układach grawitacyjnych i turbinach wiatrowych. Zawiera dobrze zbilansowaną kombinację inhibitorów chroniącą przed korozją oraz zamarzaniem w instalacjach. Protectogen® N ECO jest biodegradowalny i spełnia standardy zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego działania.

Przeznaczenie

Chłodziwo pośredniczące. Szeroko stosowany w przemyśle, Protectogen® N ECO sprawdził się również jako środek zapobiegający zamarzaniu i antykorozyjny w rurach z tworzywa sztucznego, przewodzących gorącą wodę lub w systemach ogrzewania podłogowego.
Protectogen® N ECO wolno stosować wyłącznie po rozcieńczeniu wodą i wyłącznie w zamkniętych instalacjach, ponieważ kontakt z tlenem atmosferycznym ma negatywny wpływ na właściwości chłodziwa zabezpieczające instalację przed korozją.
 

Własności fizyczne i termodynamiczne

Informacje dotyczące sprzedaży

Rodzaje opakowań:

Pojemniki 20 l, beczki 200 l, cysterny. Na życzenie klienta dostępne inne opakowania oraz mieszaniny z wodą w proporcji odpowiadającej zamawianej temperaturze zamarzania.

Sposoby dostaw:

Odbiór własny lub z dostawą na miejsce - do ustalenia. Dystrybucja z centralnych stacji napełniania oraz z regionalnych stacji w oddziałach (Oddziały).

Karta charakterystyki:

Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Kontakt

dzial.czynnikow@schiessl.pl