in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Chłodziwa

Antifrogen L

glikol propylenowy

NAZWA CHEMICZNA: glikol propylenowy

Glikol propylenowy o nazwie Antifrogen L to produkt firmy Clariant. Chłodziwo zawiera inhibitory zapewniające ochronę przed korozją, co przekłada się na długotrwałą i bezawaryjną pracę instalacji chłodniczej. Glikol propylenowy zachowuje długotrwałą stabilność w instalacjach, dzięki czemu Anifrogen L nie musi być często uzupełniany, co gwarantuje niskie koszty obsługi instalacji przy jednoczesnym zachowaniu jej sprawności i wydajności.

Glikol propylenowy to chłodziwo dedykowane przede wszystkim dla przemysłu farmaceutycznego i spożywczego, do takich zastosowań jak instalacje chłodnicze w browarach, mleczarniach, wytwórniach lodów, chłodniach, zakładach przetwórstwa rybnego. Dostarczany jest w stężeniu 100% oraz jako mieszanina z wodą w proporcji odpowiadającej ustalonej temperaturze zamarzania. Glikol propylenowy dostarczamy w standardowym opakowaniu - beczkach o pojemności 200 litrów. Na życzenie Klienta istnieje możliwość zastosowania innych opakowań dla zamawianego czynnika chłodzącego.

Przeznaczenie

Chłodziwo dla przemysłu farmaceutycznego i spożywczego.

Wpływ na środowisko

Wskaźnik ODP: 0

 

Własności fizyczne i termodynamiczne

Informacje dotyczące sprzedaży

Rodzaje opakowań:

Beczki 200 l, cysterny, na życzenie inne opakowania

Sposoby dostaw:

Odbiór własny lub z dostawą na miejsce - do ustalenia. Dystrybucja z centralnych stacji napełniania oraz z regionalnych stacji w oddziałach (Magazyn Centralny, Oddziały)

Karta charakterystyki:

Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Kontakt

dzial.czynnikow@schiessl.pl