in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Chillery przemysłowe Hitema

Agregaty wody lodowej Hitema z funkcja pompy ciepła SBS-HP

Agregaty wody lodowej Hitema chłodzone powietrzem z funkcja pompy ciepła SBS-HP

HITEMA SERIA SBS-HP

SERIA SBS-HP to agregaty wody lodowej Hitema chłodzone powietrzem z funkcją pompy ciepła, zaprojektowane do pracy w niskich temperaturach otoczenia do -20°C. Agregaty te są przeznaczone do zastosowań, w których wymagana jest niezawodność, ciągłość pracy, wysoka wydajność, niskie koszty obsługi i serwisowania oraz niski poziom emisji CO2.

  • Seria obejmuje trzy podstawowe modele, które mogą być łączone w zestawy w celu spełnienia wymagań użytkowników dotyczących mocy wyjściowej.
  • Modułowa budowa upraszcza czynności konserwacyjne i naprawcze (wykonywane tylko w uszkodzonym module) oraz pozwala na rozbudowę układu w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na moc instalacji.
  • W przypadku awarii każdy moduł można łatwo odizolować od pozostałych, które mogą dalej pracować podczas naprawy uszkodzonego modułu. Pozwala to uniknąć kosztownych przestojów produkcyjnych.
  • W urządzeniach używany jest czynnik chłodniczy R410A. Agregaty dostępne są w wersji wyciszonej i super wyciszonej, zapewniających zmniejszenie emisji hałasu.

Produkty standardowe

Sprężarka spiralna, czynnik chłodniczy: R410A