in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Chillery przemysłowe Hitema

Agregaty wody lodowej Hitema z funkcja pompy ciepła HNR

Agregaty wody lodowej Hitema chłodzone powietrzem z funkcja pompy ciepła SBS-HP

HITEMA SERIA HNR

SERIA HNR to agregaty wody lodowej Hitema chłodzone powietrzem z funkcją pompy ciepła, zaprojektowane do pracy w niskich temperaturach otoczenia do -5°C. Agregaty te są przeznaczone do zastosowań, w których wymagana jest niezawodność, ciągłość pracy i gwarantują niewielki pobór mocy oraz wysoką oszczędność energii.

W szczególności agregaty te znajdują zastosowanie w przemyśle winiarskim i piwowarskim, zapewniając utrzymanie odpowiednich warunków fermentacji.

  • Wszystkie modele wyposażone są w sprężarki spiralne (w liczbie od jednej do czterech w jednym lub dwóch obiegach chłodniczych), wentylatory osiowe z elektroniczną regulacją prędkości obrotowej, skraplacz płytowy i parownik współosiowy.
  • W urządzeniach używany jest czynnik chłodniczy R410A.
  • Zestawy agregatów oferują zakres mocy wyjściowych od 34 do 100 kW.
  • Na życzenie klienta urządzenia mogą być wyposażone w opcjonalne elementy, takie jak pompa wody, zbiornik ze stali węglowej lub nierdzewnej, elektroniczny zawór rozprężny, funkcję inteligentnego odszraniania, układ łagodnego rozruchu, wibroizolatory lub wykonanie wyciszone.
  • Stopień ochrony we wszystkich modelach wynosi IP54. Wszystkie agregaty Hitema są sprawdzane fabrycznie przed wysyłką, aby zapewnić najwyższą wydajność, niezawodność i ciągłość działania naszych urządzeń nawet w najbardziej wymagających warunkach pracy.

Produkty standardowe

Sprężarka spiralna, czynnik chłodniczy: R410A