in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Chillery przemysłowe Hitema

Agregaty wody lodowej Hitema chłodzone powietrzem ENR

HITEMA SERIA ENR, ENRF, CSE

SERIE ENR, ENRF, CSE to agregaty wody lodowej Hitema chłodzone powietrzem, przeznaczone do zastosowań przemysłowych oraz do instalacji na zewnątrz (ENR, ENRF) lub wewnątrz budynków (CSE z wentylatorami odśrodkowymi). Agregaty te są przeznaczone do zastosowań, w których wymagana jest niezawodność, ciągłość pracy, wysoka wydajność oraz niskie koszty obsługi i serwisowania.

  • Wszystkie modele wyposażone są w parownik współosiowy lub płaszczoworurowy, pompę wody przystosowaną do pracy z wodnymi roztworami glikolu oraz zasobnika buforowego, który zapewnia wysoką dokładność regulacji temperatury nawet w przypadku bardzo zmiennych obciążeń cieplnych w instalacji.
  • Szeroki zakres dostępnych wydajności chłodniczych nawet do 440 kW umożliwia dobór optymalnego rozwiązania do wymogów każdej instalacji.
  • W urządzeniach używany jest czynnik chłodniczy R410A (R32 na życzenie).
  • Rozwiązania technologiczne zastosowane w parownikach współosiowych i płaszczowo-rurowych zapewniają wysokie osiągi i niezawodną pracę agregatów we wszystkich zastosowaniach przemysłowych.
  • Wszystkie agregaty Hitema są sprawdzane fabrycznie przed wysyłką, aby zapewnić najwyższą wydajność, niezawodność i ciągłość działania naszych urządzeń nawet w najbardziej wymagających warunkach pracy.
  • Jedną z wielu zalet agregatów serii ENR, ENRF i CSE są ich niewielkie rozmiary, co przekłada się na minimalną powierzchnię zabudowy oraz mniejsze koszty wysyłki.

Produkty standardowe

Sprężarka spiralna, czynnik chłodniczy: R410A/R32