in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Chillery procesowe

Chillery chłodzone wodą oraz w wersji bez skraplacza ENW i EWB

Chillery chłodzone wodą oraz w wersji bez skraplacza NW / ENRC i EWB / CWB

HITEMA CHILLERY SERIA ENW / ENRC i EWB / CWB

HITEMA - folder o firmie i ofercie do pobrania >>>

SERIA ENW / ENRC i EWB / CWB to chillery procesowe Hitema chłodzone wodą lub bez skraplacza, przeznaczone do zastosowań przemysłowych i do instalacji na zewnątrz budynków. Agregaty te są przeznaczone do zastosowań, w których wymagana jest niezawodność, ciągłość pracy, wysoka wydajność oraz niskie koszty obsługi i serwisowania.

Produkty standardowe

  • Sprężarka śrubowa, czynnik chłodniczy: R513A
  • Sprężarka spiralna, czynnik chłodniczy: R410A / R32

Cechy

  • Wszystkie modele serii ENW / ENRC są wyposażone w parowniki współosiowe (modele 003-100) lub płaszczowo-rurowe (modele 130-480) oraz skraplacze płytowe lutowane (modele 003-055) lub płaszczoworurowe (modele 061-100).
  • Wszystkie modele wyposażone są w pompę przystosowaną do pracy z wodnymi roztworami glikolu oraz zasobnika buforowego, który zapewnia wysoką dokładność regulacji temperatury nawet w przypadku bardzo zmiennych obciążeń cieplnych w instalacji.
  • Wszystkie modele serii EWB / CWB są wyposażone w parowniki i skraplacze płaszczowo-rurowe. Wymienniki płaszczowo-rurowe i rura zapewniają niezawodną pracę również w przypadku cieczy procesowych zawierających zanieczyszczenia. Modele te nie mogą być wyposażone w pompę wody ani zasobnik buforowy.
  • W urządzeniach używany jest czynnik chłodniczy R410A (R32 na życzenie) (ENW / ENRC) lub R513A (EWB / CWB).