in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Chillery procesowe

Chillery chłodzone powietrzem ENR, ENRF, CSE

HITEMA CHILLERY SERIA ENR, ENRF, CSE

HITEMA - folder o firmie i ofercie do pobrania >>>

SERIE ENR, ENRF, CSE to chillery procesowe Hitema chłodzone powietrzem, przeznaczone do zastosowań przemysłowych oraz do instalacji na zewnątrz (ENR, ENRF) lub wewnątrz budynków (CSE z wentylatorami odśrodkowymi). Agregaty te są przeznaczone do zastosowań, w których wymagana jest niezawodność, ciągłość pracy, wysoka wydajność oraz niskie koszty obsługi i serwisowania.

  • Wszystkie modele wyposażone są w parownik współosiowy lub płaszczoworurowy, pompę wody przystosowaną do pracy z wodnymi roztworami glikolu oraz zasobnika buforowego, który zapewnia wysoką dokładność regulacji temperatury nawet w przypadku bardzo zmiennych obciążeń cieplnych w instalacji.
  • Szeroki zakres dostępnych wydajności chłodniczych nawet do 440 kW umożliwia dobór optymalnego rozwiązania do wymogów każdej instalacji.
  • W urządzeniach używany jest czynnik chłodniczy R410A (R32 na życzenie).
  • Rozwiązania technologiczne zastosowane w parownikach współosiowych i płaszczowo-rurowych zapewniają wysokie osiągi i niezawodną pracę agregatów we wszystkich zastosowaniach przemysłowych.
  • Wszystkie agregaty Hitema są sprawdzane fabrycznie przed wysyłką, aby zapewnić najwyższą wydajność, niezawodność i ciągłość działania naszych urządzeń nawet w najbardziej wymagających warunkach pracy.
  • Jedną z wielu zalet agregatów serii ENR, ENRF i CSE są ich niewielkie rozmiary, co przekłada się na minimalną powierzchnię zabudowy oraz mniejsze koszty wysyłki.

Produkty standardowe

Sprężarka spiralna, czynnik chłodniczy: R410A/R32