in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Automatyka chłodnicza

Przełączniki Danfoss

DANFOSS

Presostaty - RT

Presostaty Danfoss to przełączniki - regulatory i ograniczniki elektromechaniczne, których zadaniem jest regulowanie ciśnienia powietrza oraz cieczy w określonym zakresie ciśnienia. Presostaty Danfoss znane są na rynku z wysokiej skuteczności oraz niezawodności, dzięki czemu są rozwiązaniami powszechnie wybieranymi przez klientów poszukujących sprawdzonych komponentów z zakresu automatyki chłodniczej. W wyborze presostatów o odpowiednich parametrach działania pomoże Państwu program doborowy Danfoss, który pozwala na dobór komponentów do instalacji chłodniczej.

Presostat RT zawiera sterowany ciśnieniem, jednobiegunowy styk przełączny, którego pozycja zależy od nastawy i ciśnienia w przyłączu wlotowym. Typoszereg RT obejmuje presostaty do ogólnych zastosowań w chłodnictwie przemysłowym i morskim, presostaty różnicowe do regulacji strefy neutralnej oraz specjalne presostaty z pozłacanymi powierzchniami styków do układów PLC.

Dostępne są presostaty RT do czynników chłodniczych R717, HCFC i niepalnych czynników HFC. Przełączniki Danfoss to gwarancja sprawności i bezawaryjnej pracy przez długi czas także w warunkach intensywnej eksploatacji instalacji chłodniczej.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących wyboru presostatów Danfoss zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnych komponentów dla konkretnych zastosowań.

Coolselector®2 - bezpłatna wersja do pobrania >>>

Coolselector®2 pomaga zoptymalizować zużycie energii i zwiększyć wydajność dowolnego układu HVACR. Umożliwia wykonywanie obiektywnych obliczeń w oparciu o panujące warunki pracy, takie jak wydajność chłodnicza, czynnik chłodniczy oraz temperatura parowania i skraplania.

Ref Tools - bezpłatna wersja do pobrania >>>

Niezbędna, wszechstronna aplikacja mobilna dla techników klimatyzacji i chłodnictwa. Uzyskaj wskazówki, wsparcie, informacje i narzędzia, których potrzebujesz - w pracy i w terenie. Ref Tools to darmowa, potężna aplikacja, zawierająca niezbędne narzędzia, których potrzebuje każdy technik klimatyzacji i chłodnictwa w swoim cyfrowym zestawie narzędzi.

Ref Tools oferuje kilka najpopularniejszych i najbardziej przydatnych narzędzi wspierających pracę instalatorów chłodnictwa i klimatyzacji:

  • Refrigerant Slider - Pomimo tego, że Refrigerant Slider zmienia się w Ref Tools, to jednak zachowa on wszystkie podstawowe funkcje, dzięki którym stał się hitem wśród milionów instalatorów na całym świecie. Nadal można znaleźć Refrigerant Slider w Ref Tools i użyć go do szybkich obliczeń relacji ciśnienia do temperatury dla ponad 80 czynników chłodniczych.
  • Low-GWP Tool - Narzędzie Low-GWP pozwala określić możliwe różnice w efektywności energetycznej układu chłodniczego po wymianie obecnie używanego czynnika chłodniczego na zamiennik o niższym współczynniku GWP.
  • Troubleshooter - Aplikacja Troubleshooter pomaga zdiagnozować i rozwiązać wiele problemów pojawiających się w układach chłodniczych. Po zidentyfikowaniu problemu aplikacja Troubleshooter proponuje możliwe rozwiązania.
  • Spare Parts - Uzyskaj dostęp i zamów obszerną listę części zamiennych i zestawów serwisowych Danfoss do przemysłowych zastosowań chłodniczych - bezpośrednio ze swojego smartfona.
  • TXV Superheat Tuner - Nastaw optymalne przegrzanie szybciej niż w 15 minut. Korzystając z zaawansowanych algorytmów, aplikacja TXV Superheat Tuner podaje zalecenia co do nastawy poszczególnych zaworów.
  • Magnetic Tool - Aplikacja Magnetic Tool umożliwia szybkie i łatwe przetestowanie cewki zaworu elektromagnetycznego.
  • Podcast - Dzień pracy może być wypełniony zadaniami, a odległości do pokonania duże – zrelaksuj się więc nieco przy naszym popularnym zbiorze podcastów – zasubskrybuj i słuchaj wprost w aplikacji.