in YT FB Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Automatyka chłodnicza

Filtry blokowe Sanhua

sanhua

SANHUA

Filtry blokowe serii HTG

Filtry blokowe Sanhua serii HTG z wymiennymi wkładami są przeznaczone do montażu po stronie cieczowej lub ssącej w układach chłodniczych, mroźniczych oraz klimatyzacji. Obudowa filtra pozwala na użycie różnych wkładów, zarówno mechanicznych jak chemicznych. Wymiana wkładu jest możliwa dzięki odkręcanej pokrywie w dolnej części filtra.

Marka Sanhua to synonim jakości i niezawodności dostarczająca wysokiej jakości komponenty automatyki chłodniczej do zastosowań komercyjnych. Filtry blokowe Sanhua charakteryzują się wysoką sprawnością. Skutecznie absorbują z otoczenia wilgoć, jednocześnie filtrując zanieczyszczenia.

ZALETY

  • Wysoka efektywność w pochłanianiu wilgoci, kwasu oraz filtracji zanieczyszczeń
  • Hybrydowy materiał osuszający
  • Trwały i solidny wkład filtra
  • Filtracja zanieczyszczeń o wielkości > 20μm
  • Pokryty farbą antykorozyjną testowaną przez 500 godzin w oparach soli
  • Przyłącza: lutowane lub skręcane

Do współpracy z najczęściej stosowanymi czynnikami chłodniczymi z grup HFC i HFO: R134a,  R404A, R407C, R410A, R407F, R507, R1234ze, R448A/R449A, R452A, R450A

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących filtrów blokowych oraz innych komponentów marki Sanuha pozostajemy do Państwa dyspozycji. Nasi specjaliści dopowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań dla Państwa instalacji. W asortymencie posiadamy filtry Sanhua przeznaczone do zastosowań komercyjnych i przemysłowych.