in YT Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Aktualności

Sympozjum firmy Güntner w dniach 19 -21 września 2019 w Alpbach

We wrześniu 2019 nasza firma uczestniczyła w Międzynarodowym Sympozjum zorganizowanym przez firmę Güntner w miejscowości Alpbach w Austrii.

Tematem przewodnim spotkania była cyfryzacja w sektorze B2B małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), jako oczywisty scenariusz rozwoju biznesu w XXI wieku.

Wychodząc od ogólnej cyfrowej rzeczywistości w jakiej porusza się współczesny człowiek przedstawiono innowacyjne rozwiązania firmy Günter bazujące na nowych technologiach i wykorzystaniu transformacji cyfrowej w chłodnictwie. Omówiono aktualną i prognozowaną sytuację dotyczącą układów chłodniczych z wykorzystaniem dwutlenku węgla. Zaprezentowano najnowocześniejsze na dzień dzisiejszy trendy w branży chłodniczej, takie jak układy z petlą wodną – waterloop systems.

Poprzez specjalnie stworzoną platformę komunikacji Innovation Plaza uczestnikom sympozjum umożliwiono wymianę poglądów i uzyskanie informacji bezpośrednio od pracowników pracujących zwykle „na zapleczu” firmy, w laboratorium i w dziale zarządzania jakością, tam gdzie wykuwają się nowe pomysły i udoskonalają technologie.

Galeria: