in YT Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Aktualności

Spotkanie firmowe online, 15 stycznia 2021

Kolejna edycja dorocznego spotkania pracowników naszej firmy odbyła się z przyczyn obiektywnych w nietypowej formule. W tym roku spotkanie zostało przeniesione do Internetu i nadawane było ze specjalnie zaaranżowanego wirtualnego studia Schiessl TV.

Poza tradycyjnym podsumowaniem roku 2020 i przedstawieniem projektów do realizacji oraz planów na rok 2021, program obejmował wejścia na żywo z oddziałów oraz specjalne atrakcje jak quizy, prezentacje oraz część szkoleniową.

Gratulacje dla zespołu Warszawa II, który po zaciekłej walce zwyciężył w quizie dotyczącym znajomości historii i aktualnych wydarzeń firmowych.

Podczas spotkania zostały zaprezentowane przygotowane przez wszystkie placówki firmy reportaże z cyklu „Z wizytą w Schiessl”. Wszystkie filmiki okazały się niezwykle ciekawe, niektóre odsłoniły nieznane dotąd fakty z życia oddziałów oraz duże uzdolnienia artystyczne naszych koleżanek i kolegów.

Inspirujący i bardzo na czasie okazał się temat szkolenia. Dotyczył efektywności, dla uzyskania której niezbędne jest przygotowanie się na zjawiska niespodziewane, rzadkie i nieprzewidywalne określane mianem „czarnego łabędzia”.

Wieczór zwieńczył dedykowany naszej firmie koncert jazzowego zespołu Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Trio. Lider jest jednym z najwybitniejszych pianistów i kompozytorów młodego pokolenia, który zyskał rozgłos dzięki wirtuozerii, kreatywności oraz niezwykle dojrzałej technice gry na fortepianie.

Zapraszamy do obejrzenia koncertu na kanale You Tube >>>