in YT Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Aktualności

SCHIESSL POLSKA: nowa siedziba Oddziału Szczecin

Od 20 stycznia serdecznie zapraszamy do nowej siedziby naszego oddziału w Szczecinie mieszczącej się przy ulicy Heyki 27C, zaledwie 100 m dalej od poprzedniej lokalizacji. 

Zmiana siedziby związana jest z dynamicznym rozwojem naszej firmy. Nowa lokalizacja w niewielkiej odległości od poprzedniej zapewnia łatwy dojazd, dogodny dostęp dla samochodów ciężarowych i dostawczych oraz więcej miejsc parkingowych. Nowa siedziba naszego oddziału to przestronniejszy i na nowo zaaranżowany salon sprzedaży oraz większe powierzchnie magazynowe, które nie tylko znacznie poprawią dostępność produktów „od ręki”, przyczynią się również do świadczenia jeszcze bardziej kompleksowych usług zgodnie z dewizą firmy: SCHIESSL. DOSTARCZAMY WIĘCEJ NIŻ PRODUKTY.

W naszym oddziale w Szczecinie, jak w każdym z pozostałych oddziałów firmy oprócz obsługi handlowej można uzyskać wszechstronną pomoc i doradztwo techniczne w projektowaniu i budowie efektywnych, energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych. Można zdobyć niezbędne informacje dotyczące ekologicznych czynników nowej generacji o zerowym ODP i niskim GWP oraz uzyskać kompetentne wsparcie w kwestii zagadnień legislacyjnych dotyczących zakazów stosowania czynników chłodniczych HFC o wysokim GWP i wprowadzania do obrotu urządzeń zawierających tego typu czynniki.

Dokładny adres nowej siedziby oddziału z mapką ułatwiającą dojazd znajduje się w zakładce O FIRMIE / KONTAKT
Bez zmian pozostają godziny otwarcia oddziału oraz kompetentna i sympatyczna załoga, która pozostaje do dyspozycji naszych klientów pięć dni w tygodniu.