in YT Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Aktualności

Schiessl Polska dystrybutorem Milwaukee

Schiessl Polska została oficjalnym dystrybutorem produktów firmy Milwaukee, wiodącego na świecie producenta  najwyższej klasy narzędzi.

Od chwili założenia w 1924 r., Milwaukee pozostaje liderem w opracowywaniu innowacyjnych produktów, mając na swoim koncie wiele przełomowych rozwiązań w branży. Należą do nich: Tilt-Lok™, pierwsza na świecie regulowana rękojeść piły tarczowej i pilarki szablastej Sawzall - Hatchet® z sześcio-położeniową rękojeścią przegubową. Kontynuacją procesu innowacyjnego są produkty należące do dwóch uzupełniających się systemów M12™ i M18™, bezprzewodowych narzędzi akumulatorowych. Precyzyjnie zaprojektowane narzędzia serii M12™ i M18™ dostarczą mocy, prędkości, momentu obrotowego i wytrzymałości niezbędnych w pracy każdego profesjonalisty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w zakresie narzędzi wzbogaconą o profesjonalne narzędzia Milwaukee, dzięki którym praca każdego instalatora będzie sprawniejsza, wydajniejsza i znacznie bezpieczniejsza. >>> Oferta produktowa >>>

Więcej informacji o produktach Milwaukee oraz pomoc w wyborze właściwego narzędzia można uzyskać w naszych oddziałach. >>> Oddziały Schiessl Polska.