in YT Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Aktualności

Konferencja Dystrybutorów Hisense VRF

19 lutego 2019 w warszawskim hotelu Sheraton odbyła się Konferencja Dystrybutorów Hisense VRF, na której obecni byli przedstawiciele firm z ośmiu krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Na Konferencji obecny był oczywiście zespół Działu Klimatyzacji Schiessl Polska. Zgodnie z mottem "Moving Forward Together" celem imprezy było umocnienie i pogłębienie relacji Hisense VRF z dystrybutorami na rynku europejskim, jak również zwiększenie zaufania klientów do marki Hisense i jej produktów w perspektywie długofalowego rozwoju.

Głównymi tematami konferencji były: dopasowanie działań do strategii na następne lata w konsekwencji trudnej sytuacji gospodarczej na rynku światowym, wzbogacenie portfolio produktów Hisense VRF i wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w typoszeregu modeli, nacisk na rozwój technologiczny oraz obsługę posprzedażową.

Jednym z tematów konferencji była obecna sytuacja na rynku czynników chłodniczych determinującą dalszy rozwój urządzeń VRF oraz tendencje rynkowe zmierzające do wprowadzenia zamiennika czynnika R410A.

Konferencja była okazją do zaprezentowania nowych perspektyw rozwoju Hisense VRF i skali zaangażowania w Europie. Qingdao Hisense Hitachi Air-conditioning kładzie duży nacisk na rozwój rynku Europy Środkowej i wsparcie dla firm tego obszaru. Kluczem do osiągnięcia sukcesu jest inwestowanie w globalne działania marketingowe oraz sponsoring sportowy, rozwój zaplecza technicznego oraz platformy wiedzy w oparciu o rozwiązania informatyczne. Wszystkie te działania prowadzą do wzrostu udziału w rynku i zaangażowania w dużych projektach inwestycyjnych jako wiodącego dostawcy systemów klimatyzacyjnych.