in YT Hisense
schiessl_logo

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Aktualności

Hisense oficjalnym sponsorem EURO 2020

11 czerwca nastąpiło oficjalne rozpoczęcie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej - UEFA Euro 2020. Przed nami miesiąc piłkarskich emocji. Oprócz nich czekają na naszych Klientów promocje klimatyzatorów Hisense i konkursy z nagrodami - do wygrania 3 telewizory Hisense QLED 4K.

W okresie UEFA Euro 2020 przygotowaliśmy wiele akcji promocyjnych dostępnych w naszych oddziałach i za pośrednictwem platformy zakupowej >>> www.schiessl24.pl >>>

Aktualne promocje

Na kilka tygodni przed mistrzostwami Hisense, jako Globalny Partner Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2020, wystartował w Europie z kampanią #UpgradeYourHome, która jest częścią większej inicjatywy "Your Home, Your Stadium - Twoj Dom, Twój Stadion". Celem kampanii jest promocja nowoczesnej linii telewizorów i zachęcenie klientów do letniej wymiany domowych urządzeń na nowe. 

Hisense wyznaczył Dwyane'a Wade'a na światowego ambasadora tegorocznej kampanii #UpgradeYourHome, aby zachęcić kibiców i konsumentów do unowocześnienia swoich domów. Wade oficjalnie rozpoczął kampanię #UpgradeYourHome zapraszając europejskie legendy futbolu, w tym Marco Materazziego i Łukasza Podolskiego, by ogłosili w Europie „Sezon Nowoczesności".

Jednym z nich jest model telewizora U7QF, który jest jedną z trzech nagród w promocji Wytypuj Finalistę EURO 2020.

  • Telewizor ULED z technologią Quantum Dot Colour zapewnia ponad miliard odcieni kolorów.
  • Technologia Full Array Local Dimming firmy Hisense wykorzystuje niezależnie sterowane kontrolowane strefy wzmocnionej czerni, co zapewnia jeszcze większą dokładność odwzorowania.
  • Dzięki funkcji Trybu sportowego (Sports Mode), telewizor U7QF generuje niezwykle bogaty w kolory i szczegóły krystalicznie czysty obraz scen sportowych.
  • Przeżyj autentyczne kinowe wrażenia w swoim salonie dzięki obsłudze HDR10+ i Dolby Vision™ i zanurz się w realistycznym dźwięku Dolby Atmos®.

Źródło: Hisense Corporation, https://global.hisense.com/, 06.05.2021 r.